Saugumas kelyje su naudotu automobiliu - https://lauto.lt/ ...
Saugumas kelyje su naudotu automobiliu
Saugumas kelyje su naudotu automobiliu

Saugumas kelyje su naudotu automobiliu

2023-03-15
0 Comments
Galbūt manote, kad naudoti automobiliai yra daug pavojingesni nei nauji. Juk niekas nežino, kiek žmonių vairavo tavo automobilį anksčiau ir kokia jo būsena? Tačiau tiesa yra ta, kad su trupučiu rūpesčio ir dėmesio naudotos mašinos gali būti tokios pat saugios kaip ir naujos – galbūt net saugesnės. Čia yra pora patarimų, kaip užtikrinti saugumą keliuose su savo naudotu automobiliu.

Išbandykite naudotą automobilį prieš jį įsigydami

Perkant naudotus ratus galima pastebimai sutaupyti pinigų, palyginus su naujo automobilio įsigijimu, tačiau su tuo ateina tam tikros rizikos. Kad nenukentėtumėte, geriausia rasti jau patikrintą naudotą automobilį. Skirkite laiko ir ieškokite jau patikrinto modelio. Tai ne tik jums greitai sutaupys pinigų, bet ir padės išvengti potencialių ilgalaikių problemų, kurios galėtų kainuoti daug daugiau.

Įsitikinkite, kad visi žibintai tinkamai veikia

Saugios ir patikimos šviesos tavo automobilyje yra labai svarbios tavo ir kitų asmenų saugumui.

 

 • Jei galiniai, priekiniai žibintai, posūkių signalai ir kiti transporto priemonių žibintai neveikia tinkamai, kyla grėsmė, kad įvyks eismo įvykis.
 • Važiuodami su įjungtomis šviesomis esate matomi kelyje naktį, jos padeda kitiems vairuotojams iš anksto suprasti, ar jūs pasuksite, ar sustosite, ir užtikrina matomumą blogomis oro sąlygomis. Reguliarus patikrinimas, ar visos automobilio šviesos veikia, gali būti nedidelis, bet gyvybę išgelbėsiantis veiksmas.

Patikrinkite automobilio padangas

Prieš važiuodami į kelią automobiliu išsamiai patikrinkite padangas. Įsitikinkite, kad jų protektorius nėra nudilęs (kad būtų stabilus sukibimas su keliu) ir kad jos būtų tinkamai pripūstos. Tai ne tik padeda saugiau važiuoti, o ir padangų techninės priežiūros stebėjimas pagerina transporto priemonės degalų efektyvumą ir gali sumažinti kabamųjų detalių sudilimą, ilgainiui sutaupant savo laiko ir pinigų.

Važiuodami stebėkite vidų, ypač naktį ir esant blogoms oro sąlygomis

Kaskart vairuojant svarbu stebėti aplinką ir kelią. Tai ypač taikytina vairuojant naktį arba esant blogoms oro sąlygoms, pvz., lietui, sniegui ar rūkui. Jau dabar gali būti sunku gaudytis geromis sąlygomis, tačiau esant matomumo ir sukibimo problemų tikimybė tik didėja.

Važiuokite atsargiai ir nerizikuokite kelyje

Atsisėdimas prie automobilio vairo gali tiek atpalaiduoti, tiek sukelti stresą. Atsargumas važiuojant reiškia:

 

 • būti informuotiems kelyje,
 • sutelkti savo dėmesį į kelionę,
 • vengti kliūčių,
 • stebėti visus eismo aspektus;
 • stebėti leistiną važiavimo greitį ir be reikalo nerizikuoti.

 

Viršydami greitį, ne tik rizikuojate sukelti eismo įvykį, bet ir padidinate tikimybę, kad susidursite su teisėsaugos pareigūnu, o tai gali baigtis pinigine bauda. Jei manote, kad turite daug laiko, įsidėmėkite, kad dėmesio praradimas net sekundei gali sukelti rimtų padarinių. Todėl visada stebėkite eismo aplinkybes kelyje ir pasikliaukite savo vairavimo įgūdžiais!

Spustelėkite toliau esantį mygtuką ir sužinokite, kaip nusipirkti naudotą automobilį iš mūsų:

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​

  Naudoti automobiliai su garantija. Gaukite nemokama registracijos mokestį ir draudima. Jums reikia 0EUR kad įsigyti automobilį.
  UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
  Nuolaida 200€
  Nuolaida 100€
  Paslaptinga dovana
  Nuolaida 500€
  Draudimas 3 mėn.
  Pilnas bakas kuro
  Nuolaida 300€
  Draudimas 6 mėn.
  Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

  Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu.