Privatumo politika - https://lauto.lt/ ...

PRIVATUMO POLITIKA

Patvirtinu, kad norėčiau kreiptis dėl paskolos su sąlygomis, kurias siūlo UAB „LASMA MOTORS“ veikdama UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.

 

Patvirtinu, kad šioje programoje pateikti asmens duomenys ir informacija apie paslaugą yra teisingi.

 

Sutinku su prašyme nurodytų asmens duomenų tvarkymu norminiuose aktuose nustatyta tvarka ir dydžiu, taip pat su UAB „LASMA MOTORS“, UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialas, AS Inbank filialas, UAB „mogo LT“, toliau bendrai vadinamos Bendrovės, gali naudoti programoje nurodytus asmens duomenis informacijai iš trečiųjų šalių gauti, duomenų bazėms, apskaitos sistemoms (įskaitant, bet neapsiribojant) , Gyventojų registrą, Latvijos banko kreditų registrą, Kelių eismo saugumo direkciją, Negaliojančių dokumentų registrą)., Įmonių registrą, Valstybinę pajamų tarnybą) ir tvarkyti.

 

Savo ruožtu įmonės patvirtina, kad prašyme pateikti asmens duomenys bus naudojami tik asmens tapatybei ir galimybei grąžinti paskolą patikrinti. Kai kuriais atvejais paraiškai įvertinti gali prireikti papildomos informacijos. Savo ruožtu UAB „LASMA MOTORS“ patvirtina, kad prašyme nurodyti asmens duomenys bus naudojami tik asmens tapatybei ir galimybei grąžinti paskolą patikrinti.

 

Pildydamas šią paraišką pareiškėjas sutinka ir patvirtina, kad šioje paraiškoje pateikta informacija yra teisinga ir išsami.
Pareiškėjas patvirtina, kad jis yra informuotas, jog privalomų informacijos laukų neužpildymas laikomas šios informacijos nebuvimu.

Pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies a punktą aš įgalioju Valstybinio socialinio draudimo agentūrą pateikti šiuos mano asmens duomenis apie paskutinius šešis mėnesius iki prašymo pateikimo dienos:
– Informacija apie socialinio draudimo įmokas ir draudimo laikotarpius;
– Informacija apie išmokai išsiųstą pensiją / išmoką / atlygį.
– Prašomos informacijos nepateikimas laikomas atitinkamos informacijos trūkumu.
– Už melagingos informacijos pateikimą asmeniui taikoma baudžiamoji atsakomybė.

 

Pareiškėjas patvirtina, kad jis yra informuotas, jog įmonė UAB „LASMA MOTORS“ turi teisę, nepaaiškinusi sprendimo priežasčių, negrąžinti iš pareiškėjo gautų dokumentų, kuriais buvo remtasi priimant sprendimą.

Pareiškėjas patvirtina pateiktų duomenų tikslumą, taip pat tai, kad jis pateikė visus duomenis ir aplinkybes, kurios galėtų turėti įtakos pareiškėjo finansinės padėties ar galimybės grąžinti paskolą vertinimui.

Pareiškėjas patvirtina, kad jo galimybės nėra ribotos ir nėra aplinkybių, kurios galėtų turėti įtakos pareiškėjo sprendimų priėmimo gebėjimams.

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​

  Naudoti automobiliai su garantija. Gaukite nemokama registracijos mokestį ir draudima. Jums reikia 0EUR kad įsigyti automobilį.
  UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
  Nuolaida 200€
  Nuolaida 100€
  Paslaptinga dovana
  Nuolaida 500€
  Draudimas 3 mėn.
  Pilnas bakas kuro
  Nuolaida 300€
  Draudimas 6 mėn.
  Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

  Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu.