Apie mus - https://lauto.lt/

Apie mus

Mes, Lauto, esame viena iš pirmaujančių Lietuvos įmonių naudotų automobilių rinkoje. Lauto.lt automobilių kataloge yra daugiau nei 100 skirtingų automobilių, kuriuos galite atvykti ir gyvai paliesti Lentvario g. 14B, Vilniuje. Mūsų profesionali ir draugiška komanda padės rasti tinkamiausia automobilį atitinkantį Jūsų poreikius bei sutvarkys visus formalumus dėl finansavimo. Mes labai vertiname savo klientų laiką, todėl visus dokumentus ir automobilį galime paruošti vos per 1 valandą! Mūsų vizija yra teikti aukštos kokybės paslaugas visiems klientams bei būti lyderiais naudotų automobilių rinkoje! Mes žinome, kad versle svarbi kokybė ir patikimumas, todėl tai yra mūsų esminės vertybės – teikti aukštos kokybės paslaugas, nemokamas konsultacijas ir greitą bei malonų aptarnavimą.

Play Video about Lauto.lt - Automobilių lizingas be pradinio įnašo

Finansavimas

Kad nepaklystumėte plačiame finansavimo paslaugų spektre, Lauto.lt padės jums rasti geriausią paskolos sprendimą pagal jūsų poreikius ir galimybes. Bendradarbiaujame su geriausiais finansinių paslaugų teikėjais Lietuvoje. Užpildę paraišką mūsų svetainėje, su Jumis susisieks mūsų kolega ir pasakys visus įmanomus variantus. Tai sutaupys jūsų laiką, taip pat padės rasti tinkamiausią sprendimą.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Taip, siūlome įsigyjimą be pradinio įnašo.

Taip, visos transporto priemonės buvo nuodugniai ištirtos, todėl varikliui ir pavarų dėžei suteikiama garantija.

Pirkimo metu jums, kaip klientui, bus padovanotas draudimas ir padengtos CO išlaidos. Šiuo atžvilgiu nereikia jokių lėšų perkant automobili.

Taip, visoms transporto priemonėms suteikiama variklio ir pavarų dežės garantija.

Asmenys : 

 • Su bet kokia kredito istorija

 • Su oficialiu atlyginimu

 • Dirbantys užsienyje

 • Nuo 20 metų amžiaus

 • Vykdantis individualią veiklą

Greitis ir kokybė yra mūsų šūkis. Automobilį galima įsigyti tą pačią dieną po to, kai pateiksite paraišką mūsų svetainėje. Užpildę paraišką, per valandą gausite atsakymą apie savo galimybes. Atvykus į vietą, dokumentai dėl paskolos ir automobilio pirkimo užtruks ne ilgiau kaip valandą ir bus nemokami.

Visi automobiliai praėję techninę apžiūrą. Jei techninė apžiūra yra trumpesnė nei mėnuo, įsipareigojame atlikti naują automobilio techninę apžiūrą.

Pasas arba asmens tapatybės kortelė ir prieiga prie interneto banko, tam kad jei reikėtų, galėtumėte pateikti banko išrašą apie gaunamas pajamas.

Naudoti automobiliai su garantija. Gaukite nemokama registracijos mokestį ir draudima. Jums reikia 0EUR kad įsigyti automobilį.

Prisijunk prie mūsų klientų būrio jau šiandien!

0 +
Siūlome daugiau kaip 100 automobilių
0
Daugiau kaip 900 patenkintų klientų

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​

Užpildę paraišką, sužinosite tik savo galimybes, tai nėra įsipareigojimas!

  Nuolaida 200€
  Nuolaida 100€
  Paslaptinga dovana
  Nuolaida 500€
  Draudimas 3 mėn.
  Pilnas bakas kuro
  Nuolaida 300€
  Draudimas 6 mėn.
  Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

  Pirkdami automobilį pas mus, gaukite dovaną,
  įveskite el. pašto adresą bei telefono numerį ir sukite laimės ratą