Kokį automobilį išsirinkti ŠEIMAI - https://lauto.lt/ ...
Kokį automobilį išsirinkti ŠEIMAI
Kokį automobilį išsirinkti ŠEIMAI

Kokį automobilį išsirinkti ŠEIMAI

2023-03-16
0 Comments
Kai šeima padidėja, pasikeičia ir mūsų požiūris į dabartinę transporto priemonę – automobilį – ir tai, ko iš jo tikimės. Šeimos automobilio įsigijimas neretai nėra lengvas sprendimas, nes reikia įvertinti asmeninius poreikius ir norus, važiavimo būdą, kaip dažnai keliaujama, žmonių skaičių ir tai, kad automobilis būtų tinkamas vaikams.

Vienas dažniausių kriterijų renkantis automobilį šeimai yra didesnis patogumas ir komforto lygis, pavyzdžiui, didelis ir patogus salonas, daugiau vietos bagažui, modernesnės technologijos, kurios padeda patogiau važiuoti.

 

Saugos kriterijai apima, pavyzdžiui, automatines stabdymo sistemas, stabilumo kontrolę ir kitas saugos funkcijas, kurios padeda apsaugoti jūsų šeimą nuo nelaimingų atsitikimų. Patogumui darys įtaką įrengta navigacinė sistema ir ar ji jau dirba automobilyje, ar yra automatinis temperatūros reguliavimas, ar tą reikia daryti patiems.

 

Renkantis šeimos automobilį svarbus mažesnis degalų naudojimas ir ekonomiškesnis variklis, kuris padeda sumažinti išlaidas ir efektyviau naudoti išteklius.

Populiariausi automobiliai šeimai Latvijoje

Šeimos automobilių populiariausi pasirinkimai keičiasi priklausomai nuo rinkos tendencijų, o mes išvardysime kelis populiaresnius automobilius šeimai.

Volkswagen Passat

Šis automobilis yra platus – talpus, tylus ir didelis, ekonomiškas ir naudotojui suteikia tokią patirtį, kuri prilygsta aukščiausios klasės firmoms.

Volkswagen Polo

„Volkswagen Polo“ yra ypač mažas automobilis. Jis gali būt hečbekas, sedanas, kupė arba universalas. Tiesa, universalas pripažintas labai populiariu šeimos automobiliu Latvijoje.

Toyota Corolla

„Toyota Corolla“ galėtų būtų atsakymas šeimos automobilio pirkėjams, kurie nenori dyzelio ir nėra pasiruošę pereiti prie elektrinės transporto priemonės. Puikus pritaikymas šeimos kasdienai – įspūdingo šeimos automobilio sujungimas su intuityviu dizainu.

Ford Focus

„Ford Focus“ jau seniai laikomas vienu geriausių šeimyninių automobilių, nes jo erdvumas, tikslus važiavimas, rafinuotas komfortas ir rinkoje pirmaujančios technologijos – visa tai sudaro puikų automobilį.

Škoda Octavia

„Škoda Octavia“ didžiuojasi plačia sujungiamumo funkcijų aprėptimi ir gana didele talpa, kad visa šeima galėtų patogiai keliauti.

Spustelėkite toliau esantį mygtuką ir sužinokite, kaip nusipirkti naudotą automobilį iš mūsų:

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​

  Naudoti automobiliai su garantija. Gaukite nemokama registracijos mokestį ir draudima. Jums reikia 0EUR kad įsigyti automobilį.
  UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
  Nuolaida 200€
  Nuolaida 100€
  Paslaptinga dovana
  Nuolaida 500€
  Draudimas 3 mėn.
  Pilnas bakas kuro
  Nuolaida 300€
  Draudimas 6 mėn.
  Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

  Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu.